“Milletin Meclisi Gereğini Yaptı Sıra Halkta”

21 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
236 defa okundu.

BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ, ANAYASA DEĞİŞİMİNİ SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN TEBRİK ETTİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)
“Daha Güçlü Bir Türkiye İçin Anayasa Değişikliğini Onaylayan Milletin Meclisi Gereğini Yaptı.”

Anayasa değişiklik teklifinin TBMM’inde onaylanmasının ardından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sosyal medya hesabı üzerinden verdiği mesajda meclisin gereğini yaptığını söyledi.
Resmi hesabından yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Daha güçlü bir Türkiye için Anayasa değişikliğini onaylayan milletin meclisi gereğini yaptı. Sıra aziz milletimiz de hayırlı olur inşallah” dedi. AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya ise TBMM de Anayasa değişikliği ile ilgili yapılan oylama süreçlerini gece boyunca sosyal medya hesabı üzerinden canlı bildirimlerle aktardı. Yaptığı yazılı açıklama ile “Rabbime şükür, söz de karar da milletin. Halkın vereceği karar en güzel karar olacak inşallah” ifadelerini kullandı.
TBMM Genel Kurulu’nda Anayasa değişiklik teklifi genelinin oylaması yapılmış, oylamaya 488 milletvekili katılmış. oylamaya katılan milletvekillerinden 339 kabul, 142 ret, 5 boş, 2 geçersiz oy kullanmıştı.

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN