‘MİLLETİMİZİN İSTEKLERİ HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE ‘

5 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
434 defa okundu.
‘MİLLETİMİZİN İSTEKLERİ HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE ‘

IMG-20151005-WA0000

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli , “Milletimizin istekleri her zaman başımız üstünde oldu, bundan sonra da böyle olmaya devam edecek” dedi.

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ve Vatandaşları ziyaret eden Kendirli , AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren insan odaklı çalışmalar gerçekleştirdiğini ve bundan sonra da bu şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli; “Adaylık süreci başladıktan sonra  milletvekilli adaylarımız, il ve ilçe teşkilat kademelerimiz ile birlik içerisinde 1 Kasım’a odaklandık. Sıkmadık el bırakmayacağız anlayışı ile çalışmalara başladık. Bu davamızda muvaffak olacağız. AK Parti’nin ülkeye yaptığı hizmetler ortadadır. Bizler ülkemiz ve milletimiz için bu hizmet yoluna çıktık. Her zaman davamızın peşinde olduk. Halka hizmeti, hakka hizmet bildik. Bu doğrultuda da her zaman olduğu gibi hemşerilerimiz yine ‘AK Parti ile yola devam, hizmete devam’ diyecek.

AK Parti kurulduğu günden itibaren insan odaklı hizmet anlayışı ile hareket etti ve hizmetleri hep bu doğrultuda oldu. Seçim süreci bitip tekrar tek başımıza iktidar olduğumuzda da bu böyle olacak. Bizler Kırşehirli hemşerilerimize inanıyor ve güveniyoruz. 1 Kasım’da Kırşehir’de bayram havası olacak. Bu AK Partimizin bayramı bu Kırşehirli hemşerilerimizin bayramı olacak” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On