“MİLLET İTTİFAKINI GERÇEKLEŞTİRMEYİ ÇOK İSTERDİK AMA”…

23 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1701 defa okundu.
“MİLLET İTTİFAKINI GERÇEKLEŞTİRMEYİ ÇOK İSTERDİK AMA”…

“MİLLET İTTİFAKINI GERÇEKLEŞTİRMEYİ ÇOK İSTERDİK AMA”…

Cumhuriyet Halk Partisi Kaman seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimlerinde kullanılmak üzere açılışı yapılan CHP Kaman seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşan Cumhuriyet Halk Parti Kaman İlçe Başkanı Nafi Erbaşı;

“HEDEFİMİZ 15 YIL ARADAN SONRA TEKRAR KAMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANMAKTIR”

Cumhuriyet Halk Parti Kaman İlçe Başkanı Nafi Erbaşı, “Hepimizin bildiği gibi, önümüzdeki mart ayında yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri, ülkemiz, ilimiz ve başta Kaman olmak üzere tüm ilçelerimiz için son derece önemlidir, bizler kaman ilçe örgütü olarak bunun farkında ve bilincindeyiz… Çalışmalarımızı bu doğrultuda titizlikle yürütmekteyiz. Hedefimiz 15 yıl aradan sonra tekrar kaman belediye başkanlığını kazanmaktır. Adayımız ve ilçe örgütümüzle biz buna inandık. Bu amaçla yola çıktık, bizler, partimize her kademede hizmet etmiş, milletvekilliği yapmış, belediye başkanlığı yapmış, meclis üyeliği yapmış tüm büyüklerimizin birikmiş tecrübelerinden yararlanarak yolumuzu çizdik, ülkemizin birçok ilinde olduğu gibi ilçemizde de millet ittifakını gerçekleştirmeyi çok isterdik, ancak olmadı.”

“KÂĞIT ÜSTÜNDE GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİMİZ BİRLİKTELİĞİN SANDIKTA BİRLEŞECEĞİNİ UMUYORUZ”

Kâğıt üstünde gerçekleştiremediğimiz birlikteliğin sandıkta birleşeceğini umuyor iyi partili ve diğer partilere mensup tüm hemşerilerimizi ve dostlarımızı da buradan saygı ile selamlıyorum. İlçemizde yarışa katılan ve son derece nezaketli bir şekilde yürütülen seçim çalışmalarında tüm partilere ve adaylara başarı diliyorum. Kaman bize güvensin geçmişte belediyecilik konusunda yaptıklarımız ortadadır, biz ayrıştırmaya değil, kucaklamaya geliyoruz. Adayımız Aydın Yaman, 7 den 77’ye herkesin tanıdığı, sofrası ve gönlü herkese açık, kaman sevdalısı bir kardeşimizdir.”

“BİZİM BELEDİYECİLİĞİMİZ KİŞİLERE DEĞİL TOPLUMA HİZMET BELEDİYECİLİĞİDİR”

“Mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz, seçilecek muhtarlarımızın mahalleleri adına bize ilettiği talepler her zaman birinci önceliğimizdir… Bizim belediyeciliğimiz kişilere değil topluma hizmet belediyeciliğidir. Buradan belediye çalışanlarına da seslenmek istiyorum. Sn. Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da belirttiği gibi, Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliğinde emeğiyle geçinen hiç kimse işinden olmayacaktır. Bizim derdimiz personel ile uğraşmak değil, Kaman’ın yerel sorunlarına çare üretmektir. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan halka hizmet hakka hizmettir düsturundan hareketle Martın sonu bahar” ifadelerine yer verdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com