Milano Parfümeri’den Görkemli Açılış!

11 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5379 defa okundu.
Milano Parfümeri’den Görkemli Açılış!

10 Eylül Cuma günü açılışı gerçekleşen Milano Parfümeri mağazası Kırşehir’in yeni gözdesi oldu. Cacabey Meydanı üzerinde bulunun Parfümeri mağazası Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık’ın katılımlarıyla gerçekleşen görkemli açılış sonrası Milano parfüm hizmete girdi. Kırşehir’in en büyük parfümeri mağazası olan Milano parfüm Kırşehir’e de ilkleri getirdi.

Sosyal Medya Fenomeninden Açılışa Destek!

“Nicerambo adıyla bilinen Kırşehirli sosyal medya fenomeni Ramazan Bayram Milano Parfüm Açılışına katıldı. Sosyal medyadan yaptığı açılış videosunda Milano parfümün kaliteden ödün vermediğini ve Kırşehirlilerin Milano Parfümerisinden vazgeçmemesini önerdi.”

 Müşteriye özel istediği parfümü gözleri önünde yapan İşletme sahibi Okan Bayram, yaptığı açıklamada Kırşehir’in yeni Parfümeri markası biziz kalitede üstümüze yok dedi.

 ‘Kalitenin Tek Adresi Artık Milano Parfümeri’

Kokular üstünüzde artık 2 saat değil 2 gün kalacak diyen Bayram, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kırşehir’in en büyük parfümeri mağazasını açtık. Daha önce hiç görülmemiş hizmeti vermek için buradayız. Sıktığınız parfümler artık 2 saat sonra kaybolmayacak kalıcılık oranını arttırıyoruz. Kırşehir’de en yüksek esans %18’di ve en fazla bir gün üstünüzde kalıyordu. O devir bitti. En az %25 esans ile hizmete başladık. Kalıcılığına garanti veriyoruz. Parfüm dediğiniz şey üzerinize sıktığınızda etrafınızdakilerin dikkatini çekmeli. Bunun yanı sıra kokular üstünüzde artık 2 saat değil 2 gün kalacak hatta daha fazla… Parfümleri kendimiz yaptığımız için bu garantiyi rahatlıkla verebiliyorum. Mağazamıza geldiğinizde kalitemizi ilk görüşte de anlamanız mümkün.

‘Müşterinin Asla Tek Seçeneği Olmayacak’

Mağazamızda ki kokuları beğenmeniz sizin için yeterli olacaktır. Esans oranını sizlerin gözü önünde ister azaltarak ister çoğaltarak birlikte yapıyoruz. Birbirinden farklı 30 şişemiz ve kutularımız var seçtiğiniz parfümü istediğiniz şişeye dolumunu da yapıyoruz.

‘Şişelerimiz  Depozitolu’

İstediğiniz Parfümle dolumunu yaptığımız şişeleri bir daha ki parfüm almaya geldiğinizde getirirseniz indirimli alıyorsunuz. Bunun yanı sıra evinizde Dünya markalarının orijinal parfüm şişeleri varsa onları da bizden seçtiğiniz herhangi bir parfümle dolduruyoruz. Her türlü hizmetimiz mevcut.

‘Dumanlı Buhurdanlıklar Evlerinizin Ambiyansını Değiştirecek’

Bir ilk olarak daha buhurdanlıklarımız var standart bambu oda kokularımızın yanı sıra porselen sulu ve dumanlı tütsü oda kokularımız var. Dumanlı dediğim oda kokusu 4 boyutta ahşap oda kokuları. Yanında verdiğimiz seçenekleriyle tütsüsü ve kömürüyle hazırladığımız dumanlı oda kokusu evinizin ambiyansını değiştirecek. Bunula birlikte altına mum yakılarak üzerine sizin seçtiğiniz bir esans ve su ile muhteşem kokulara sebep oluyor.”(Haber: Cemre Bayram)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN