MİKAİL ARSLAN”MUCUR BAŞTAN YARATILACAK”

20 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
284 defa okundu.
MİKAİL ARSLAN”MUCUR BAŞTAN YARATILACAK”

dsc_8800

Geçtiğimiz günlerde Mucur’a çıkartma yapan Milletvekili Mikail Arslan yanındaki bulunanlarla Mucura neler yapılabilinir, Nasıl bir yapılaşmaya gidilir incelemesinde bulunan Arslan yapmış olduğu incelemelerle Mucuru tekrar baştan yaratılacağını söyleyerek bir takım ödeneklerinde Meclis Bütçe komisyonundan çıktığını belirtti. Mucur ilçemize yakışır bir ilçe haline getirilecek müjdesini veren Arslan’a bulunan  Mucur Kaymakamı Muhammet Önder Belediye Başkanı Ali Şahin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan,Ak Parti Mucur İlçe Başkanı Burak Öztürk, Millî Eğitim Müdür Yar. Ak Parti Mucur İlçesi Genel Meclis Üyesi ve bir çok Daire müdürleri eşlik etti. Milletvekili Mikail Arslan açıklama yaparak: “Yatırımlarımızı Programlarımıza alırken, ödenekleri çıkarırken bir yandan ’da bu projelerimizi Mucurumuzun en uygun yerlerine yapmamız gerektiğini farkındayız bu yüzden son bir hamle olarak bu gün mucur Kaymakamımız İl Özel idare Genel sekreterimiz Mucur Belediye Başkanımız İl Genel Meclis üyelerimizle görerek tartarak ve biçerek büyük bir titizlikle neyi nereye yaparsak daha iyi olur diyerek yola çıktık ve kararlarımızı aldık…” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Mikail Arslan Mucur’ a yapılabilecekleri sıralarken öncelik olarak Müftülük Camii, Kaymakamlık binası ve lojmanı, PTT binası, Meydan düzenlemesi, Meydandaki binalarının dış cephelerinin yeni yapılacak olan projelere uyumlu hale getirilmesi ,Mucur Ahi Ocağı ,

Hasta hane Cirit, Piknik ve rekreasyon alanı Okullar, TOKİ Binaları gibi yerlerin bir an önce ödeneklerini çıkartarak Allah’ın izniyle bir an önce işe başlayacaklarını belirtti.

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin Milletvekili Mikail Arslan’a teşekkür ederek Belediye olarak da üzerine ne üşüyorsa bir an önce yapmaya hazır olduklarını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN