Mikail Arslan’dan Ziyaret

14 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
234 defa okundu.

thumbnail_2

 

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Makamında Ziyaret Etti

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, il yöneticileriyle görüşmelerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Rektör Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

Ahi Evran Üniversitesi’nin projelerinin konuşulduğu görüşmede Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, yapılan çalışmalarda gelinen aşamalar hakkında Milletvekili Arslan’ı bilgilendirdi. İnşaat çalışmalarının belirlenen tarihlerde bitirileceğini söyleyen Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Karakaya, çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini dile getirdi.

Yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Arslan, üniversitedeki çalışmaların kendisini memnun ettiğini belirtti. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi inşaatını önemsediğini dile getiren Milletvekili Mikail Arslan, bu hastanenin Kırşehir’in tanıtımı ve geleceği açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Arslan, Ahi Evran Üniversitesinin Fiziki yapılanmasının hızla tamamlandığını vurgulayarak üniversitenin gelişimi için her türlü katkıyı sağladığını ve sağlamaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN