MİKAİL ARSLAN, YATIRIM TOPLANTILARINDAYDI

28 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
911 defa okundu.
MİKAİL ARSLAN, YATIRIM TOPLANTILARINDAYDI

 
mikail-arslanson1-copy1Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, hafta sonu Kırşehir’de yatırım toplantısına katıldı.

 

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Özbağ Kasabasında incelemelerde bulundu. Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay’dan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Milletvekili Arslan, Özbağ’da yapılacak çalışmalarla ilgili sahada değerlendirmeler yaptı.

 

 

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Özbağ’da yapılan gezi ve incelemeler sonrasında Mucur’a geçerek ilçe yöneticilerinin de katıldığı toplantıda, TOKİ yetkililerinin açıklamalarını dinledi. TOKİ tarafından Mucur’a yapılması planlana TOKİ konutları ile ilgili bilgiler alan Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, toplantıda Mucur’a yapılacak ve yapılması planlanan Hükümet Konağa başta olmak üzere diğer projelerle ilgili bilgiler sundu.

Mucur sonrasu  Ahi Evran Üniversitesi’nde düzenlenen istişare toplantısına katılan Arslan, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Vatan Karakaya ve akademisyenlerle bir araya geldi. İstişare toplantısında, Üniversite’ye yapılacak yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunan Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, öğrenci sayısının artması ve fakültelerin sayısının artırılmasına dönük projelerin birer birer hayata geçeceğinin müjdesini verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN