MİKAİL ARSLAN MÜJDELİ HABERİ VERDİ

20 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
303 defa okundu.
MİKAİL ARSLAN MÜJDELİ HABERİ VERDİ

FullSizeRenderHızlı Tren Projesiyle Kırşehir  Türkiye’nin En Kritik Kuzey-Güney Akslarından Birinin Yıldızı Haline Getirilecek

Delice-Kırşehir Demriyolu Hattı’nın Altyapı, Üstyapı ve Elektromekaniğinin Etüt, Proje, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmet Alımı İhalesi TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü’nde 16.03.2016’da saat 14:30’da yapılacağı belirtildi.

Samsun’u Mersin’e bağlayacak Hızlı Tren Projesinin bir parçası olacak bu tren hattının hızı 200 km’ye göre tasarlanacak. Bu hat ile hem hızlı tren çalıştırılabilecek hem de yük taşıyabileceği söylendi.

KIRŞEHİR KÖPRÜ OLUYOR

Bazı hatlar sadece yolcu taşımacılığı bazı hatlar ise sadece yük taşımacılığı için uygun iken Samsun’u Mersin’e bağlayacak bu hat hem yolcu hem yük taşıyabilme özelliğine sahip olacağı bildirildi. Yapılan açıklamada “Bu şekilde Karadeniz ve Akdeniz’i birbirine hem ticari hem de sosyal yönden bağlarken Kırşehir’i de bu bağlantının köprüsü haline getirmiş olacağız.” ifadeleri kullanıldı.

PROJE MAKİNASI HIZ KESMİYOR

Bu proje Milletvekili Mikail Arslan’nın Kırşehir’i makus talihini yenecek “Olmazsa Olmaz Projeler” listesinde yer alması hasebiyle ayrı bir önemi haiz olduğu belirtildi. Önceki dönemlerinde hayalini kurduğu ve birçok girişimde bulunduğu hızlı tren projesi Mikail Arslan’ınn yeniden parlementoya girmesiyle hız kazandı. Bu süreçte Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ile koordineli bir şekilde yürütülen çalışmalar sayesinde Kırşehir’in en büyük hayallerinden biri gerçek olmaktadır.

Yapılan açıklamada “Türkiye yıllardır doğu batı ekseninde bir gelişim göstermektedir. Ancak artık ülkemizin yeni gündemi Kuzey-Güney eksinindeki kalkınma hamleleri olacaktır. Hızlı tren projesiyle İnşaalah Kırşehir’i Türkiye’nin en kritik Kuzey-Güney akslarından birinin yıldızı haline getireceğiz. Bu önemli proje için kaybedecek vaktimiz olmadığının farkındayız. Bu yüzden en kısa zamanda projeyi bitirip ihalesini yapacağız inşaallah.” ifadelerine yer verildi.

1 aylık bir Plan ve Bütçe Komisyonu maratonunda uykusuz geceler geçiren, günlük 17-18 saate varan çalışma süreleriyle vatandaşlarla görüşecek vakit dahi bulamayan Mikail Arslan, komisyon süresince bütün bakanlıkların yetkilileriyle bir araya gelme fırsatı buldu ve stratejik makamlar ile Kırşehir için yoğun bir görüşme trafiği geçirdi. Ve bu maratonun ve çalışmaların sonunda Kırşehir halkına bu müjdeli haberi vermenin mutluluğunu yaşamakta olduğu belirtildi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On