MİKAİL ARSLAN ÇANAKKALE’NİN YILDÖNÜMÜ’NDE ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU

18 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu.
MİKAİL ARSLAN ÇANAKKALE’NİN YILDÖNÜMÜ’NDE  ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU

 

Adsız    Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıldönümde Şehit Aileleriyle Buluşan Mikail Arslan, Şehitlerimizin Emanetlerinin Sorunlarını Dinledi

Şehit yakınlarının yaşadıkları sıkıntıları dikkatle dinleyen Arslan, problemlerin çözülmesi için harekete geçeceklerini söyledi.

Toplantı sonrası yaptığı açıklama Arslan,  “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferimizin 101. Yıldönümünde bir hilal uğruna gözlerini kırpmadan hayatlarını, hayallerini ve gençliklerini feda ederek, bizlere güneş olan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Tüm farklılıklara rağmen tek bayrak altında toplanabileceğimizin en büyük göstergesi olan bu destansı hadise, zor günler geçiren ülkemizin daima hatırında tutması gereken bir gerçektir. Bu coğrafyanın her parçasından, geri dönmeyi hiç düşünmeden, cepheye koşan yiğitler, bu toprakların kendilere ecdadlarından kalan bir emanet olduğunun bilincindeydiler. Bizler de bu bilnçle birlik olup, dirlik olup tek bayrak etrafında toplanarak Çanakkale’de düşürülmeyen bayrağı en yüksek seviyeye çıkartmak için çalışmalıyız.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN