MİKAİL ARSLAN AHİLİK TOPLANTISINA KATILDI

8 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.
MİKAİL ARSLAN AHİLİK TOPLANTISINA KATILDI

14524998_1593584947604504_4592798617456400057_oMikail Arslan: ” Ahiliğin Ülkemizde ve Dünyada Daha Etkin ve Verimli Kutlanabilmesi İçin Gerekli Yatırımları Masaya Yatırdık.”

Milletvekili Mikail Arslan Ahilik toplantısına katıldı. Arslan Yaptığı açıklamada: “Kırşehir Ticaret İl Müdürümüz Mahmut Dalgalı ile birlikte T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın İsmail Yücel başkanlığında bakanlıkta gerçekleştirilen Ahilik toplantısına katıldık.

Toplantımızın başında mayıs ayında gerçekleştirilen Ahilik Haftasıyla alakalı değerlendirmelerde bulunarak, önümüzdeki senelerde gerçekleştireceğimiz Ahilik Haftalarının planlamalarını gerçekleştirdik. Ahiliğin ülkemizde ve dünyada daha etkin ve verimli kutlanabilmesi için gerekli yatırımları masaya yatırdık. Bu kapsamda aralık ayında Azerbeycan’dan başlamak üzere Türk topluluklarının yaşadığı ülkelerde Ahilik tanıtımları yapılacak. Bu konularla alakalı tarafımızca önerilerimizi sunduk. Bu öneriler değer bularak toplantıda görüşüldü ve kararlara bağlandı. Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN