Mikail Arslan Açıkladı

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.
Mikail Arslan Açıkladı

eski-dogum-ve-cocuk-bakim-evi-hastanesi-yikiliyorEski Doğum ve Çocuk Bakım Evi Hastanesi Yıkılıyor

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan eski doğum ve çocuk bakım evi hastanesinin yıkılacağını sosyal medya üzerinden açıkladı. Arslan, yazılı olarak yaptığı açıklamada: “2011 yılında boşaltılan, korumasız kalan ve tahribatlara uğrayan,35.000m2 arsa üzerinde bulunan “Eski Doğum ve Çocuk Bakım Evi Hastanesi” ne Sağlık Bakanlığı tarafından, Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünce Deprem tahkik araştırması yaptırılmıştır.
Bu araştırma sonucunda, binanın A-B-C-D ve E bloklarının taşıyıcı sistemlerinin mevcut haliyle deprem açısından yetersiz olduğu, uygun yöntemlerle yapılacak bir güçlendirmenin uygun olmayacağından dolayı, yıkılıp yeniden yapılmasının daha sağlıklı olacağı rapor olarak belirtilmiştir.
Son 5 yıldır atıl vaziyetteki, bahse konu olan binanın yıkımı için Valilik Makamı ve Milli Emlak Müdürlüğünden Yıkım Oluru alınmıştır.
Yıkım İşleminin yapılması için ilimiz Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünden İhaleye esas Yaklaşık Maliyet talebinde bulunulmuştur.
Yıkım bedelinin 272.551,00TL Enkaz bedeli ise 282.009,00TL olarak tespiti yapılmıştır.
2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 51/a maddesi gereğince pazarlık usulü ile ihale yapım işlerine başlanmıştır.
Son 5 yıldır atıl vaziyette bulunan ve özellikle o bölgede yaşayan mahalle sakinlerimizin sabırsızlıkla sonuçlanmasını beklediği binamızın yıkım işleminin kısa sürede gerçekleşeceği bilgisini sizlerle paylaşarak,Saygılarımızı sunarız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On