Microsoft eski notebookları satın alma kararındalar

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401 defa okundu.
Microsoft eski notebookları satın alma kararındalar

11795Kırşehir’de de Teknoloji ve yazılım devi Microsoft herkesin ilgisini çekecek bir kampanya başlattı.

Windows 10 için yoğun bir çaba sarf eden teknoloji lideri Microsoft, eski notebookları satın almaya karar verdi.

Dünyanın en popüler işletim sistemi olan Windows’un son sürümü Windows 10 için büyük bir çaba sarf eden teknoloji devi, yine bu işletim sistemi için Kırşehir’de de kampanya başlatmış durumda. Şirketin başlattığı bu kampanya ABD, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan ve Tayvan’daki eski notebook sahiplerini sevindirmiş durumda. Kampanya dahilinde eski notebooklarını getiren herkes 200 dolar alacak.

Windows 10 için ciddi bir çalışma yapan şirket diğer tüm işletim sistemlerini unutturacak bir performans sergilemek isteyen Microsoft, demode olmuş işletim sistemlerine sahip demode olmuş notebooklarınızı satın alacak. Bu sayede kendisine ait eski işletim sistemleri olan XP, Vista ve Windows 7 gibi işletim sistemlerinden kurtulmak için çıkışından itibaren 6 yıl geçmemiş tüm dizüstü bilgisayarları 200 dolardan satın alacak.

Bununla beraber en büyük rakibi olarak gösterilen Apple’a bir çelme takmak isteyen şirket, Apple’ın MacBook’larını ise 300 dolardan satın alacağını duyurdu. Bu kampanya ile Kırşehir’de de  teknoloji devi hem eski işletim sistemlerinden kurtulmak ve yeni işletim sistemi Windows 10’un kullanımını arttırmak istiyor, hem de ezeli rakibine büyük bir çelme takmayı planlıyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN