MHP Tepkisiz ve Hareketsiz Kalmayacaktır

28 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
488 defa okundu.
MHP Tepkisiz ve Hareketsiz Kalmayacaktır

“Bundan Sonra Hiçbir Şey 25 Eylül Öncesi Gibi Olamayacaktır.”

 

MHP İl Başkanı Arif Kılıç açıklamalarda bulundu. Kılıç yaptığı açıklamada: “Barzani ve çetesinin referandum kanalıyla bağımsızlık yolunda attıkları kirli ve karanlık adım felaket ve sıcak çatışma ihtimalini fazlasıyla gün yüzüne çıkarmıştır.

Bundan sonra hiçbir şey 25 Eylül öncesi gibi olamayacaktır.

Barzani ısrarla ateşle oynamış, elbette yanmayı da göze almıştır.

Göstermelik, sanal ve sahte diklenmeler doğal olarak bir işe yaramamış, Barzani’yi durduramamıştır. Karşımızdaki tablo her yönüyle düşündürücü ve kaygı vericidir.

Devlet yönetiminden yapılan kafa karıştırıcı ve çelişkili açıklamalar Barzani’nin değirmenine adeta su taşımış, elini güçlendirmiş, manevra alanını genişletmiştir.

Ekonomik yaptırımlardan askeri müdahale seçeneklerine kadar her ihtimalin masada olduğunun söylenmesi şu ana kadar somut bir mücadele şuuruna maalesef dönüşmemiştir.

Meselenin bir başka hazin ve tarihi önemdeki yanı ise Türkmen kardeşlerimizin sesini ve çığlıklarını duyan hiç kimsenin olmamasıdır.

Sayın Erşat Salihi’nin muazzam direniş ve haklı çağrılarını kimse duymasa da,

Türk milleti asla karşılıksız bırakmayacak,

Sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli beyin son açıklamasın herkes iyi okumalıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi tepkisiz ve hareketsiz kalmayacaktır.

Şunu herkes çok açık bilmelidir ki, hiçbir kişi, kurum ve kuruluş Irak Türkmenlerinin varlık mücadelesini samimiyetle desteklemese de, Milliyetçi-Ülkücü Hareket tarihi sorumluluğunun, milli misyonunun gereğini yapacak ve yanlarında olacaktır. Türkiye’deki Barzaniseverler, ihanet ve melanete hizmet eden bölünme hizmetkârları boşuna heveslenmemeli, boşuna çırpınmamalıdır.

Soydaşlarımız namusumuza emanettir. Can, mal ve vatan güvenliklerine destek vermek boynumuzun borcudur. Bu kapsamda “en az beş bin Ülkücü gönüllü” başta Kerkük olmak üzere, Türkmenlerin yaşadığı Türk kentlerindeki varlık, birlik ve dirlik mücadelesine katılmak üzere hazır beklemektedir. Türkmenler sahipsiz ve yalnız değildir,

Sonucu ne olursa olsun sonu nereye varırsa varsın soydaşlarımızın yanında olacağımızı herkes bilmelidir.” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On