MHP İLBAŞKAN KILIÇ’DAN ZİYARET

11 Ocak 2023
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
857 defa okundu.
MHP İLBAŞKAN KILIÇ’DAN ZİYARET

MHP İLBAŞKAN KILINÇ’DAN ZİYARET

MHP İLBAŞKAN KILIÇ’DAN ZİYARET

MHP İl Başkanı Arif Kılıç On Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolaysıla Kırşehir Cemiyet Başkanı sait Yanık’ı Cemiyet Ofisinde ziyaret ederek önümüzdeki Genel Seçimleri değerlendirdi iyi Çalışma yaptıklarını kesi bir Milletvekili çıkaracaklarını iddia eden Kılıç Cumhur İttifakındada sonuna kadar destek olacaklarını belirtti.

MHP İL Başkanı Arif Kılıç Beş Dönemdir İl Başkanlığı yapıyorum tek bir haram  boğazımdan geçmedi eğer benim bir yanlışım olsaydı Genel Başkanım bırak Beş dönemi Beş gün durdurmazdı.

Arif Kılıç10 Ocak, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Malumunuz gazetecilik, ülkenin en önemli meslek gruplarından birisidir. Basın emekçileri, yanlışı doğruyu, iyiyi kötüyü, halkın beklentilerini gündeme taşıyarak, gece gündüz demeden çalışıp vatandaşlarımızın haber alma hakkını, ihtiyacını karşılıyor. Gazetecilerimiz, zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiriyor. Düşünen ve düşündüğünü korkusuzca kaleme alan basın emekçilerimizin her zaman yanındayız. Gazetecilik mesleğini icra eden herkesin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN