MHP Heyeti Ziyaretlerine Devam Ediyor

9 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
420 defa okundu.
MHP Heyeti Ziyaretlerine Devam Ediyor

yıldrım türkMilletvekili Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, MHP Kırşehir ikinci sıra Milletvekili Adayı Eftal Avşar, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici ve parti yöneticileri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, Türkiye’nin bölünmenin ve ayrışmanın eşiğine getirildiğine işaret ederek, bu durumun tek sorumlusunun her söze kulak tıkayan AKP hükümeti olduğunu söyledi.

MHP Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, MHP Kırşehir ikinci sıra Milletvekili Adayı Eftal Avşar, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici ve parti yöneticileri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor. Akpınar Kaymakamı Murat Aydın’a makamında nezaket ziyaretinde bulunan MHP Heyeti, kaymakamlık ziyaretinin ardından MHP Akpınar İlçe Teşkilatı ve Akpınar Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. MHP Heyeti, Akpınar Pazarı’nda Pazar esnafı ve civar köylerinden gelenden pazara gelenlerle sohbet etti. MHP Heyeti, burada çarşı esnafını da ziyaret etti. MHP heyeti daha sonra buradan İsahocahı Köyüne geçti. İsahocahı Köyü’nde köy sakinleri tarafından karşılanan MHP Heyeti, köy muhtarı Abdullah Ulusoy’dan köyün sorunları hakkında bilgi aldı. MHP heyeti, burada İl Özel İdaresi’nde bekletilen “Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretimi Projesi”ne destek sözü verdi. MHP Heyeti, buradan Çayağzı Köyü’ne geçerek yurtdışında hayatını kaybeden hemşehirilerinin yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu. MHP heyeti, gidilen her yerde MHP heyeti sorunları dinliyor, sohbet ediyor ve seçim beyannameleri hakkında bilgi veriyor.

MHP Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, AKP hükümeti tarafından “milli birlik ve kardeşlik” adı altında uygulanan çözüm projesinin, ülkemizi bölünmenin ve

ayrışmanın eşiğine getirdiğini belirterek, “Şehitlerimizin acısını hepimiz yüreğimizde hissediyoruz. Gelen şehit haberleri nedeniyle her gün derin bir acı içerisindeyiz. Yaşanan bu durumun tek sorumlusu, hiç kimseye kulak asmadan yanlış iç ve dış politika peşinde koşan AKP hükümetidir.” dedi.

Ülke sınırlarımızın “yolgeçen hanına” döndüğüne dikkat çeken MHP Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, “Ülkemizde şehirlerimizde ve sokaklarımızda güven ve huzur ortamı her geçen gün azalmaktadır. Ülkemizde birlik, beraberlik, huzur ve güven ortamının mutlaka yeniden tesis edilmesi gerekmektedir. 1 Kasım’da yapılacak olan seçimler bu bakımdan önemli bir fırsattır. Aziz milletimizden alacağımız yetki ve destekle, ülkemizin köklü sorunlarına, köklü çözümler getirmek istiyoruz. Tırmanan terörün de, artan işsizliğin de, yükselişe geçen yoksulluğun da çaresi vardır. Değerli arkadaşlar, ülkemizde her evde en az bir işsiz vatandaşımız var. Gençlerimiz işsiz kalmasın. Gelin gençlerimizi istihdama kazandıralım. Böylece ülke kalkınmasına ve üretimine destek olsunlar.” dedi.

MHP Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, hükümetin her alanda umutları tükettiğini ve milletimizden aldığı yetki ve sorumluluğu iyi kullanamadığını da kaydederek, “ Hükümet ülke sorunlarına karşı hiçbir ciddi adım atamamıştır. Her alanda geriye bir gidiş vardır. Hükümet milletimizin gündeminden iyice kopmuştur. 13 yıldır hükümet kendi gündemi peşinden koşmaktadır. Bu nedenle, ne ülkemizde, ne şehirlerimizde ne de evlerimizde güzel şeyler olmuştur. Evlerimizde, umudun yerini düşünceler almıştır. Sokaklarımızda ise güvensizlik ve huzursuzluk artmıştır. Mutfakta yaşananları zaten sizler biliyorsunuz. AKP iktidarı yalnızca sorunları çoğaltmış ve borçları artırmıştır. “şeklinde konuştu.

MHP Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cemil Yıldırım Türk, istikrarlı bir ekonomik büyüme ve güçlü bir üretim

ekonomisinin tesis edilmesi gerektiğini belirterek, böylece istihdamın artırılması ve ülke kaynaklarının dengeli ve verimli kullanılması gerektiğini bildirdi. MHP Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cemil Yıldırım Türk, Türkiye’nin milli varlığına ve tarihi misyonuna sahip çıkılarak bu doğrultuda politikalar izlenmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN