MHP GENEL BAŞKAN ADAYI KORAY AYDIN: “TBMM’DE FLU OLARAK GÖRDÜKLERİMİZİN SOLUNDA OTURUYORUZ”

1 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
216 defa okundu.
MHP GENEL BAŞKAN ADAYI KORAY AYDIN: “TBMM’DE FLU OLARAK GÖRDÜKLERİMİZİN SOLUNDA OTURUYORUZ”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GENEL BAŞKAN ADAYI KORAY AYDIN, KIRŞEHİR’DE KATILDIĞI PROGRAMDA, "MECLİSTE FLU OLARAK GÖRDÜKLERİMİZİN SOLUNDA, EN SOLDA OTURUYORUZ. BU HİÇ KİMSENİN İÇERİSİNE SİNDİRECEĞİ BİR DURUM DEĞİLDİR" DEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Koray Aydın, Kırşehir’de katıldığı programda, “Mecliste flu olarak gördüklerimizin solunda, en solda oturuyoruz. Bu hiç kimsenin içerisine sindireceği bir durum değildir” dedi.
Ramada Otel’de gerçekleşen MHP buluşmasında konuşan Aydın, “Şimdi neredeyiz? Şimdi mecliste flu olarak gördüklerimizin solunda en solda oturuyoruz. Bu hiç kimsenin içerisine sindireceği bir durum değildir. Türkiye’yi bölme heveslilerinin bile 60 milletvekili ile temsil edildiği bir parlamentoda bu ülkenin gerçek sahipleri olan adamların bu milletin oyunu alarak iktidar gücüne ulaşmaları bir zarurettir. İçerisine düştüğümüz duruma bakın gitmişler mahkeme kararı aldırmışlar. Değerli arkadaşlar bu kararlar yok hükmündedir. 15 Mayıs’ta Cenab-ı Allah nasip edecek, kurultayımızı Ankara’da toplayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On