Meyve Sabunlarının Mucizevi Faydaları

13 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
79 defa okundu.
Meyve Sabunlarının Mucizevi Faydaları

Kırşehir Ahi Çarşısı Esnaflarından Doden İşletmecisi sahibi Ali Ay meyveli sabunlar hakkında bilinmeyenleri gazetemiz muhabirine anlattı.Ay konuşmasına şu sözlerle devam etti; Bu doğal sabunlar, gerçek meyveler gibi görünür ve çok hoş kokarlar. Harika bir meyve kokusuna sahiptirler. İçindeki meyve özleri ve yağlar sayesinde cildiniz kullandıktan sonra ipeksi bir pürüzsüzlük hisseder. Meyveler, tazeleyici büzücü nitelikleriyle bilinir. Bu organik sabun, gün boyu tazelenmiş ve ferah kokulu hissetmenizi sağlar ve lezzetli meyveli kokuları sizi mutlu eder. Cildinizi ve yüzünüzü derinlemesine temizleyen bu doğal sabun, cilde nazikçe peeling yapar, cildinizi ölü derilerden ve ölü hücrelerden arındırır. Böylece cildiniz yumuşak, aydınlık ve pürüzsüz hale gelir dedi.

Ay, El yapımı bir sabun kullanmanın en iyi nedeni malzemelerdir. Genel olarak, el yapımı bir sabun, sağlıklı ciltler için gerekli olan antioksidanlar, vitaminler ve besinler açısından zengin bitkisel sıvı yağlar ve katı yağlardan yapılır. Herkes sağlıklı bir cilt istiyor ve el yapımı sabunların günlük kullanımına geçmek en iyi yolu cilt bakımıdır.

Bu tür sabunlar cilde nazikçe peeling yaparken, cildi ölü derilerden arındırırken ve cildi temizlerken aynı zamanda cildi nemlendirir ve pürüzsüz hale getirir. Cildi kurutmaz ve yumuşak bırakır. 

Bu doğal sabunlar esas olarak cildinize masaj yapmak içindir, bu da kan dolaşımı için çok iyidir. Sağlıklı ciltler için kan dolaşımının ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz! Cildinizde kan dolaşımını arttıran bu sabunlar, cildinizin ve yüzünüzün taze, genç ve canlı görünmesini sağlar ifadesini kullandı.(İlknur Öncü)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On