MEYVE AĞAÇLARI, ÜZÜM FİDESİ VE CEVİZ FİDANLARI SATIŞLARINA BAŞLANDI. 

9 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
638 defa okundu.
MEYVE AĞAÇLARI, ÜZÜM FİDESİ VE CEVİZ FİDANLARI SATIŞLARINA BAŞLANDI. 

Vatandaşların “İyi Bir Hizmet Ama Çok Pahalı” Diyerek Yakındığı, Kırşehir Belediyesi Peyzaj Ve Çiçek Satış Evi’nde;

MEYVE AĞAÇLARI, ÜZÜM FİDESİ VE CEVİZ FİDANLARI SATIŞLARINA BAŞLANDI.

Kırşehir Belediyesi Gül Bahçeci Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde, meyveciliğin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla meyve ağaçları, üzüm fidesi ve ceviz fidanları satışlarına başlandı.

Meyve ağaç ve fidelerinde sertifikalı satışlar ciddi ilgi görmesine rağmen vatandaşlar tarafından piyasa ile kıyaslandığında bir hayli pahalı bulunuyor.

Belediyenin ağaç çiçek işlerinde “teşvik edici, özendirme” içinde olması gerektiğine işaret eden vatandaşlar “her sezon gidiyoruz fiatları görünce doğrusu sadece inceliyoruz 5 alacakken bir ürünle dönüyoruz” diyorlar.

Toplamda sertifikalı 38 çeşit meyve ağacı fidesinin, yarı bodur olarak satışa sunulduğu satış evinde mevsimlik çiçek, ağaç, çalı yanında makas çapa vs. bahçe ekipmanları da satılıyor.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On