Mevlit Kandili

8 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
886 defa okundu.
Mevlit Kandili

Mevlit Kandili

 – Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akın, mesajında, alemlere rahmet olarak gönderilen Hazreti Muhammed’in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlit Kandili’nin tüm İslam alemince idrak edildiğini belirtti.

Onun doğumunun yüzyıllardan beri coşku ile kutlandığını ifade eden Akın, derin bir sevgi ve özlemle anıldığını vurguladı.

Hazreti Muhammed’in mübarek ruhuna salat ve selam okumanın Müslümanların peygamberlerine olan engin sevgi, saygı ve bağlılığının bir ifadesi olduğuna dikkati çeken Akın, şunları kaydetti:

“Sevgili peygamberimizin insanlığa kattığı güzellikleri görmek, onun her biri öğüt niteliğindeki hadislerine uymak, sünneti üzerine yaşamaya çalışmak dünya ve ahiret mutluluğumuz için anahtar niteliğindedir. Yüce rabbimizin rahmetine ve bağışlamasına ermenin yegane yolu, peygamberimizin bizlere gösterdiği yoldan gitmektir. Bu duygularla; Mevlit Kandili’nin başta Kırşehirli hemşehrilerim olmak üzere bütün İslam alemi için hayırlara vesile olmasını, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa barış, huzur ve saadet getirmesini diliyorum.”

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On