METRUK BİNALARIN YIKTIRILMASI İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM!

22 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1291 defa okundu.
METRUK BİNALARIN YIKTIRILMASI İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM!

20160516_145424Kırşehir Emniyetinin Suç Ve Suçlu İle Mücadeledesi Kararlılıkla Sürdürüyor

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince önleyici polislik hizmetleri kapsamında suçun oluşumunda fiziki faktör olarak değerlendirilen Metruk binaların tespiti ve yıktırılması ile ilgili çalışmalarına devam ettiği bildirildi.

Emniyet Müdürlüğünden Yapılan Açıklamada;

“Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince önleyici polislik hizmetleri kapsamında, suçun oluşumunda fiziki faktör olarak değerlendirilen metruk binaların tespit edilmesinin, muhkem hale getirilmesinin veya yıktırılmasının suç ve suçlular ile mücadelede etkili bir yöntem olduğu, bu tip yerlerin tehlike saçtığı, çevre kirliliği yaptığı, vatandaşların rahatsız olduğu değerlendirilerek şehrin muhtelif yerlerinde tespit edilen metruk yerlerin sahipleri ile görüşerek söz konusu yerlerin güvenliğinin sağlanması veya bina sahiplerinin yıkılması yönünde muvafakat vermeleri halinde Kırşehir Belediyesi ekiplerince yıkılmasını sağlanıyor. “ Şeklinde bildirildi.

“Mahalle sakinleri ise, Emniyet Müdürlüğünün bu tür yerleri yıktırmasının, güvenlik ve çevre kirliği açısından çok yerinde olduğu, yapılan çalışmaları desteklediklerini beyan ederek teşekkür etmişlerdir.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması ve huzurlu bir Kırşehir için önleyici polislik hizmetlerine yönelik çalışmalar devam edecektir.” İfadeleri veridli.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On