Metin İlhan, TBMM Kaydını Yaptırdı!

3 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
919 defa okundu.
Metin İlhan, TBMM Kaydını Yaptırdı!

Metin İlhan, TBMM Kaydını Yaptırdı!

24 Haziran seçim çalışmaları süresinde Kırşehirlilerin desteği ile meclis koltuklarına oturacak olan CHP Milletvekili Metin İlhan mazbatasını almasının ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kayıt işlemlerini de tamamladı.

Kırşehir’in yatırımlarını yakından takip edeceğini ifade eden Metin İlhan yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Ankara İl Seçim Kurulu Başkanlığından, Kırşehir 27. Dönem Milletvekili olarak mazbatamızı teslim aldık. Rabbim Ülkemize, Kırşehir’e ve vatanımıza hayırlı hizmetlere vesile olmamızı nasip eder inşallah. Bütün çalışmalarımız hep birlikte daha güzel günlere adım atmak için çalışacağız. O yüzden de ben buradan tekrar söz veriyorum herkesin milletvekili olacağım sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin değil.

Sözlerime son vermeden seçim çalışmalarına başladığım ilk günden bu yana beni yalnız bırakmayan yol arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. CHP ile birlikte çalışan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Kazanan Kırşehir oldu. Bundan sonra da yine desteklerinizi bekliyorum. Hep birlikte Kırşehir için çalışacağız.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On