Metin Alpaslan’dan Yarıyıl Tatili Mesajı

21 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
92 defa okundu.
Metin Alpaslan’dan Yarıyıl Tatili Mesajı

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan Yarı Yıl Tatili sebebiyle mesaj yayınladı.Alpaslan yayınladığı mesajda şunları dile getirdi; Sevgili öğrenciler,

Karnenizdeki notlar ne olursa olsun, umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı hep diri tutmanızı temenni ediyorum. Dünyayı daha güzel hale getirebilmenin en etkili yolu iyi ve güzel şeyleri insanlara aşılamak, bilgi ile cehaleti yok etmektir. Bunu başarabilmenin en kolay yolu ise kitap okumaktır. Kitap okuyacağınız eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım,

Sizler, öğrencilerimizin ruhuna, kalbine, aklına biçim vermek için bıkmadan, usanmadan çalıştınız.  Bu çalışma azmini ikinci dönemde de göstereceğinize olan inancım tamdır. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Yarıyıl tatilinde dinlenmenizi ümit ediyor, öğrencilerinize de tatili dinlenerek, kitap okuyarak geçirmelerini tavsiye etmenizi diliyorum.  

Değerli veliler,

Çocuklarınızı sadece aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmayınız. Onlar bizim geleceğimizdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizi tebrik ediyor,  mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On