Metin ALPASLAN’DAN RAM ZİYARETİ

18 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
71 defa okundu.
Metin ALPASLAN’DAN RAM ZİYARETİ

 Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Rehberlik Araştırma Merkezi ve Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti. İl Millî Eğitim Müdürü ,Metin Alpaslan okul/kurum ziyaretlerine Rehberlik Araştırma Merkezi ve Özel Eğitim Meslek Okulu ile devam etti.  Öncelikle Rehberlik Araştırma Merkezi binasında incelemelerde bulunan Alpaslan, burada idareci, öğretmen ve personellerle bir süre sohbet etti. Ardından Özel Eğitim Meslek Okulu’na geçerek özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerimizle bir araya gelen Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, özel gereksinimli bireylerimizi; öz bakım becerilerini yerine getirebilen, başkalarıyla iyi ilişkiler kurabilen, işbirliği içinde çalışabilen, çalışma hayatının ahlâkî, meslekî ve sosyal kurallarını benimseyerek iş ve meslek hayatına hazırlayan bu okulda eğitim alan öğrenciler ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.  

                Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığımızca, 20. Millî Eğitim Şûrası’nın 1-3 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara’da toplanması kararlaştırıldı. “Eğitimde Fırsat Eşitliği” başlığını taşıyan 20. Millî Eğitim Şûrası hazırlıkları kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından “Temel Eğitimde Fırsat Eşitliği”, “Mesleki Eğitimin İyileştirilmesi” ve “Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi” temalarında üç farklı komisyon kuruldu.  İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları başkanlığında gerçekleştirilen komisyon toplantılarına akademisyenler, sendika temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Toplantılarda, Kırıkkale Bölge Komisyonuna sunulmak üzere görüş ve önerilerden oluşan raporlar hazırlandı.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On