18 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
222 defa okundu.

MESLEKTAŞIMIZ TIP KONGRESİNE KATILACAK

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Üyesi ve Cemiyetin kurucu Üyelerinden Soner Demirbaş, “Roland Barthes’ın Göstergebilimsel Serüven‘i Odağında Göstergebilim ve Tıp” adlı bildirisiyle katılacak.

 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalları tarafından düzenlenen on birinci toplantı 18-21 Haziran 2019’da Kırşehir’de yapılacak.

Demirbaş sunumunu 20 Haziran 2019 Perşembe günü  13:45-15:15 saatleri arasındaki 10. Oturumda yapacak.

Kongrenin birinci günündeki açılış töreni ve oturumlar Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesi Kongre Merkezi’nde, sonraki günlerdeki oturumlar ise Kırşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Meslektaşımız Soner Demirbaş’a yapacağı sunum için Kırşehirli Gazeteciler olarak tebrik eder başarılar dileriz. (HABER: SÜMEYYE ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On