MESLEKTAŞIMIZ FAHRETTİN TOKER’İN MUTLU GÜNÜ

20 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
226 defa okundu.

MESLEKTAŞIMIZ FAHRETTİN TOKER’İN MUTLU GÜNÜ

İlimizin başarılı gazetecilerinden Fahrettin Toker, hayatını Melike Özalp ile birleştirdi.

İlimiz yerel gazetelerinden Umut Medya Grubu Ahi Yurdu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker,  Kırşehir Kent Park Evlendirme Dairesinde düzenlenen nikâh töreninde Melike Özalp ile dünya evine girdi.

İMZALAR ATILDI “EVET” DENİLDİ

Nikâhları kıyılmak üzere salona davetlilerin alkışları arasında giren Toker ile Özalp’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yine alkışlar arasında ömür boyu birlikteliğe “Evet” denildi, imzalar atıldı.

Nikâh törenine başta basın mensupları olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Çiftin Nifakını kıyan memur ise törende Toker ve Özalp çiftine mutluluklar diledi.

“MUTLUYUZ”

Meslektaşımız Umut Medya Grubu Ahi Yurdu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker, “Bu mutlu günümüze şahitlik eden, katılan değerli konuklarımıza, dostlarımıza, mesai arkadaşlarımıza, ailelerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri bugünleri bugünlere kadar getiren, bizi yetiştiren başta değerli ailem olmak üzere tüm sevenlerime teşekkür ediyorum. Mutluyuz. Darısı tüm bekârların ve sevenlerin başına olmasını diliyorum” dedi.

“RABBİM BU MUTLULUĞU HERKESE NASİP ETSİN”

Meslektaşımız Fahrettin Toker ile hayatını birleştiren Melike Özalp ise, “Bu güzel ve mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Rabbim bu mutluluğu herkese nasip etsin.”

MESLEKTAŞLARI TAM KADRO KATILDI

Meslektaşımız Toker’in mutlu gününe şahit olan Kırşehir Medya Çalışanları ise çifte, “birlikteliğinizde iyi günleri de kötü günleri de birbirinizle yaşayacaksınız. Her şeyden önce bu birlikteliğin sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde devam etmesini temenni ediyoruz. Hayatlarını birleştiren bu iki çiftimize ve ailelerine hayırlı olmasını diler, her şeyden önce bu birlikteliğin sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde devam etmesini temenni eder çiftlerimize mutluluklar diliyorum”

Mutlu Gününde Toker ve Ailesini yalnız bırakmayan Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı, Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık, çifte mutluluklar diledi.

Biz de 40 Arena Gazetesi Ailesi olarak hayatlarını birleştiren Toker ve Özalp çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On