MESLEKİ EĞİTİM LİSESİNDE ‘ENGELSİZ YOL’ PROJESİ YAPILDI

18 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
359 defa okundu.
MESLEKİ EĞİTİM LİSESİNDE ‘ENGELSİZ YOL’ PROJESİ YAPILDI

ENGELSİZ YOL PROJESİ ÖĞRENCİLER TARAFINDAN HAZIRLANDI (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın destekleriyle düzenlenen Bilim Fuarı’nda mesleki eğitim öğrenciler tarafından hazırlanan ‘Engelsiz Yol’ adlı proje, gösterime sunuldu.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde açılan Bilim Fuarı’nda öğrencilerin hazırladığı çok sayıda bilimsel proje katılımcılara anlatıldı. Seyir halindeki otomobillerin zaman kaybetmemesini amaçlayan ‘engelsiz yol projesi’ de fuarın ilgi çeken çalışmalarından oldu. Hazırlanan projede, trafik yoğunluğu olan kavşaklarda ve ışıklarda bekleyen diğer araçların geçiş önceliği olan araçlara sıkışıklıktan ötürü yol vermemesi nedeni ile oluşan zaman kaybınını en asgari düzeye indirmek için ışıklara gelindiğinde trafik ışıklarının 3 kere sarı yanması sonrasında geçiş üstünlüğü olan araçlara yol verilmesi tasarlandı.
Okul yetkilileri projenin toplam maliyetinin 100 bin TL civarında olduğunu ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On