MERAL AKŞENER KIRŞEHİR’E GELİYOR

15 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
32 defa okundu.
MERAL AKŞENER KIRŞEHİR’E GELİYOR

MERAL AKŞENER KIRŞEHİR’E GELİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Kırşehir’de iftar programına katılmak üzere Kırşehir’e geliyor. 18 Mayıs 2019 tarihinde Kırşehir İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek iftar programına katılmak üzere Kırşehir’e geliyor.

“GENEL BAŞKANIMIZ İÇİN KIRŞEHİR’İN YERİ DE HEP AYRI OLMUŞTUR”

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener İl Başkanlığımızca düzenlenen iftar yemeği için 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü ilimize gelerek programımıza katılacaktır diyen İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, ”İYİ Parti Kırşehir ailesi olarak Genel Başkanımızla bir araya gelebilmenin heyecanını yaşıyoruz. Sayın Genel Başkanımız daha önce iki kez Kırşehir’e gelmiş, Kırşehir halkı kendisini bağrına basmış ve yaşadığımız süreçte de ilgisini göstermiştir. Yaşadıklarımız karşısında Sayın Genel Başkanımız için Kırşehir’in yeri de hep ayrı olmuştur.

Genel Başkanımız, üyelerimize ülkemizin içine düşürüldüğü durumu, çıkış yollarını ve mevcut şartları anlatarak ülke gündemini değerlendirecektir. Kırşehir ile ilgili görüşlerini de bizlerle paylaşacaktır.

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra başlattığımız örgütlenme çabalarımız ve halk ile buluşmalarımız sadece iftarla kalmayacak yerinde ziyaretler, farklı plan ve programlar ile devam edecektir“ dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com