Mekke’nin Fethi Kutlandı

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
243 defa okundu.
Mekke’nin Fethi Kutlandı

gece1Soğuk Havaya Rağmen Kırşehir Halkı Mekke’nin Fethi Programına Ellerindeki Türk Bayraklarıyla Katıldı

Mekke’nin fethi nedeni ile Cacabey Meydanında Kırşehir Televizyonu ve Kırşehir Posta Gazetesi sponsorluğunda şehitlerimiz için bir gece hazırlandı. Programa Vali Necati Şentürk, Kırşehir  Milletvekili Mikail Arslan, Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, İl Genel Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Sağlık Müdürü Selçuk Büyüker, Gençlik Hizmetleri Müdürü Emre Aslan, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş, Muharip Gaziler Derneği  Başkanı Kemal Bayrak, Ahi Baba Mustafa Karagüllü, İsmet Karagüllü, Şanallar Turizm sahibi Recep Şanal ve çok sayıda davetli katıldı.

Cacabey Meydanı’nda düzenlenen Program saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Şehitlerimiz ve Başta Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.) olmak üzere tüm peygamberler için Kur’an tilaveti okutuldu.

Daha sonra sema gösterisi sunuldu. Mevlana anıldı. Programın sonunda ise Grup Tillo ezgi ve ilahiler seslendirdi.

Soğuk havaya rağmen Kırşehir halkı  ellerindeki Türk bayraklarıyla etkinliğe katıldı. Vatandaşlar, seslendirilen eserlere eşlik etti. Çocukları sahneye alan Grup Tillo görülmeye değer bir görüntü sergiledi. Kırşehir halkı şehitlerine saygıyı bir kez daha gösterdi. Organizasyon Vali Necati Şentürk, Milletvekili Mikail Arslan, Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, İl Genel Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu’ndan tam not aldı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On