Mehmet Demirel Oda Başkanı Seçildi

19 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
74 defa okundu.
Mehmet Demirel Oda Başkanı Seçildi

Kaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı kongresinde yönetim el değiştirdi.A+

16 Ocak 2022 Pazar günü Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirilen kongrenin Divan Başkanlığını Kırşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Kâtip Üyeliklerini ise Vedat Demirel, Yılmaz Bakkal, Habip Vural ve Hasan Hüseyin Yaman yaptı. 10 Ocak’ta yapılması gereken kongre, çoğunluk sağlanamadığı için bu haftaya ertelenmişti.

Kaman’da en az üyeye sahip olan Şoförler Cemiyeti Başkanlığı için mevcut Başkan Hüseyin Culha ile Mehmet Demirel’in listeleri yarıştı. 242 üyeden 205 kişinin oy kullandığı seçimde mevcut Başkan Hüseyin Culha 97 oy alırken, Mehmet Demirel 99 oy alarak yeni Oda Başkanı seçildi.

Kongre sonunda, Mehmet Demirel’in Başkanlığındaki Kaman Şoförler ve Otomobilciler Odasının yeni Yönetim Kurulu ise Barış Ülker, Yılmaz Bakkal, Musa Güzel, Umut Pekel, Habip Vural ve Dursun Arslan’dan oluştu. Yeni Denetim Kurulu üyeliklerine ise Vedat Demirel, Gökhan Çetin ve Berat Bulanık seçildi.  (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On