Mehmet Beyhan CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Oldu

9 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
558 defa okundu.
Mehmet Beyhan CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Oldu

1396197

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe aday sayısı ikiye Yükseldi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe aday sayısı ikiye yükseldi. Adaylığını açıklayan Mehmet Beyhan konuşmasında;”Ben Kırşehir’in Karahıdır Köyünde doğdum.Ailem, ben ve bütün Beyhan ailesi Cumhuriyet Halk Partili olup, çizgimizden hiç ödün vermedik. Hep partimizle beraber olduk. Verilen her görevi yerine getirmeye çalıştık. Sevgili yoldaşlarım,Ben bu ülkede daha özgür,daha aydınlık,daha barışçıl bir gelecek inşaa etmek için Cumhuriyet Halk Partisi’nin mutlaka ülke yönetiminde olması gerektiğine inanıyorum. İnsanların düşüncelerini yazdığı için hapishanelere atıldığı,haksızlığın, yolsuzluğun kol gezdiği,zenginin daha zengin, fakirin daha fakirleştiği bir ülkede yaşamak zorunda bırakıldık.İnsanlar inançlarıyla sömürülüyor.İnsanlarımız ötekileştiriliyor, yıldırılıyor zorla korkutuluyor.”sözlerine yer verdi.

Konuşmasına devam eden Beyhan,bütün bunların çözümünün Cumhuriyet Halk Partisi iktidarından geçiyor. Bende Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar olabilmesi için adaylığımı koyuyorum ve bu uğurda mücadele etmeye, savaşmaya söz veriyorum.Bu bir demokratik mücadeledir. Bu mücadele de diğer aday arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Partimizdeki bu mücadele ayrıştırmak,bölmek olmayacak tam aksine omuz omuza mücadele ederek Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını inşaa edeceğiz.Daha çok çalışacak, daha çok birbirimize omuz vereceğiz.Kim kazanırsa kazansın onun yanında olacağıma söz veriyorum , dedi.

Merkez İlçe kongresi de Pazar günü İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda yapılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On