Medya Temsilcileri Bir Arada

20 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
296 defa okundu.
Medya Temsilcileri Bir Arada

 

Adsız

Kayseri Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü Medya Temsilcilerini Çevre Bakanı İle Buluşturdu

Kayseri’de Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü’nce düzenlenen ‘Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Yerel-Bölgesel Medya Buluşması’ etkinliği  Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Sivas, Aksaray ve Kayseri illerinin  gazete, televizyon ve haber ajansları temsilcilerinden oluşan yaklaşık 120 gazetecinin katılımı ile yapıldı.

Bölgesel Medya Buluşmasına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular cCemiyet Başkanı ve gazetemiz 40 Arena’nın Genel Yayın Yöneteni Sait Yanık, Kayseri milletvelleri Ak Parti Gurup Başkanvekili Mustafa Elitaş,  eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda protokol üyesi katıldı.

Bölgesel Medya Buluşması 9 televizyon kanalından canlı olarak yayınlandı. Kayseri Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü  Mehmet Uğurlu’nun açış konuşmasını yaptığı  toplantıda Çevre ve  Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu. Böylesine kalabalık bir medya ordusuna hitap etmekten dolayı mutlu olduğunu dile getiren Özhaseki, bu toplantıların devam etmesi gerektiğini belirtti. 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Referandumuna da değinen Özhaseki çift başlılığın ortadan kalkması ve istikrar için Türkiye’nin bu değişikliğe ihtiyacı olduğunu vurguladı. Programın bitiminde bölge illerin Gazeteciler Cemiyeti Başkanları Özhaseki’ye plaket takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN