MEDAŞ amca elektrik kesmeyi bilin

8 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505 defa okundu.

20141008_093830_resizedMEDAŞ elektrik Kırşehir halkını canından bezdirene kadar elektrik kesintisi yapıyor.

Oysaki şehrimizin bir çok cadde ve sokaklarında geceleri halkımızın gittiği yeri görmeleri için dikilen elektrik direklerini görmezden geliyor.

Bu vurdum duymazlık bu önemsememezlik neden  birazda şehrin içindeki elektrik direklerini kontrol etsene denetlese görevleri sadece vatandaşımızın elektriğini mi kesmek yoksa bizlerden aldığı paranın karşılığı olarak en iyi bir şekilde hizmet etmekmi.

Birazda Kırşehir’in ara sokak ve caddelerini kopntrol etse halkımız daha çok sevinecek en basit örneği tam bir haftadır Ankara Caddesinde Temur kapalı otoparkın ilerisinde öyle boylu botunca kimsesiz perişan bir şekilde yatan ve akşamları vatandaşlarımızın gidiş geliş güzargahlarını aydınlatan bu elektrik direğinide görse çok sevineceğiz.

Bunlar vatandaşlarımızın cebinden çıkan vergilerle alınıyor ama MEDAŞ nedense bir haftadır öyle boylu boyunca uzanan bu elektrik direğini görmezden geliyor.

MEDAŞ’ın amaca vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet etmek mi yoksa cebimizden vergi olarak kesilen ve ne için kesildiğini bilmediğimiz elektrik faturalarından kesilen vergilerin sefasını mı sürmek.

20141008_093837_resized

Evet resimde de gördüğünüz gibi yerde yatan elektrik direği hepimizin cebinden çıkan vergilerle yapılıyor ama gel gelelimki gördüğünüz gibi vergilerimiz yerde boylu boyunca yatıyo.

Artık yorumu siz vatandaşlarımıza bırakıyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN