Matematiği sevdirecek projeye belediyeden destek

18 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
231 defa okundu.
 Matematiği sevdirecek projeye belediyeden destek

 Matematiği sevdirecek projeye belediyeden destek

– Matematiği sevdirmek için başlatılan “Durakta Matematik” projesine Kırşehir Belediyesi destek sundu.


Cacabey Meydanında bulunan bir durakta gerçekleşen projenin uygulaması aşamasında matematiğin sevdirilmesi etkinliğine Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu’da katıldı.
Projenin Kırşehir’de uygulanmasını sağlayan matematik öğretmeni Aysun Çetiner, matematiğin öğrenciler dışında da tanınması için “Durakta Matematik” projesi uygulaması başlattıklarını söyledi.
Mucur ilçe Şehit Öğretmen Hüseyin Aydemir Hürriyet İlkokulu matematik öğretmeni Çetiner, açıklamasında; “Proje ile matematiğin sadece öğrencilerin bilmesi gerekli bir ders olmadığı kanaatini göstermek istiyoruz. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve Belediyeler destek sunuyor. Bu da bizim gelişme ve yapmak istediğimizin yayılmasını sağlıyor. Matematik 7’den 70’e herkese hitap eder. Matematiğe öğrencilerin de desteği ile dikkat çekmek istiyoruz”dedi.
Projenin tanıtım aşamasına katılan Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu ise başlatılan projeye her türlü destek sunacaklarını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On