Masal Parkı şimdiden ilgi odağı

12 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1666 defa okundu.
Masal Parkı şimdiden ilgi odağı

Aşıkpaşa Masal Parkı’nda masal kahramanları birer birer alana getirilmeye başladı.

Masal Parkı şimdiden ilgi odağıÇocukların heyecanla bekledikleri park şimdiden göz dolduruyor.

Belediye Başkanı Yaşar bahçeci tarafından kışehir’e kazandırılacak olan Masal Park daha bitmemiş olmasına rağmen çocukların ilgi odağı oldu.
Masal kahramanlarının yavaş yavaş yerlerini almaya başladığı park her geçen gün daha bir güzellik kazanıyor.
Aşıkpaşa Masal Parkında masal kahramanları birer birer alana getirilmeye başladı. Çoçukların heyecanla bekledikleri park şimdiden göz dolduruyor.

Kırşehir’in gözde mekanlarından biri olmaya aday masal Park çalışmaları devam ediyor.
Masal Parkı Projesi Çalışmaları hızlı şekilde devam ederken park alanı gözle görülür hale geldi.

Eski Hayvanat Bahçesi alanında yapılın Masal Parkı projesi her yaş grubuna hitap eden şık mekanlarıyla, masal gibi zamanların geçirileceği, Kırşehir’in gözde mekanlarından birisi olmaya aday.
Giriş kısmında bulunan bir temsili kitap yapısının insanları karşılamasıyla bir masalın içine sürükleyen Masal Parkı bünyesinde, farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk oyun alanları, masal treni, oturma alanları, kameriyeler, su oyunları, köprülü geçişler, atlıkarınca, masal kahramanlarının heykelleri ile restoran yapısı, satış birimleri, açık amfi, wc grupları bulunuyor.
Masal parkında yapılan çalışmalar kapsamında restoran, büfe, satış birimleri, kitap teknik oda, wc inşaatı ile tren istasyonu binası ve güvenlik kulübesi imalatları devam etmekte olup çevresel imalatlar da sürüyor.
Kırşehir’de ailelerin çocukları ile hoşça vakit geçireceği alanların olmadığını düşünerek bu projemize başladık diye belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ‘Çocuklarımız için Masal gibi bir dünya yapıyoruz.

Oyun alanlarının olduğu Masal Parkı projemiz tamamlandığında Kırşehirli vatandaşlarımız çocuklarıyla kaliteli vakit geçirme imkanı bulacaklar. Kırşehir’imiz yaptığımız hizmetler sayesinde günden güne gözle görülür bir şekilde büyüyor, gelişiyor.

Amacımız yaptığımız projelerle Kırşehir’imiz tasarım ve mühendislik harikası olsun.

Bunun için, Kırşehir için hayaller kuruyoruz.

Hayallerimizden biri de Masal Parkı projemizdi. Bu projemizle Kırşehir’in değişen, gelişen çehresine yenisini ekleyeceğiz’ dedi.
Kırşehir Kent Park gibi bir şaheserin ardından Kırşehir’e kazandırılacak olan Masal Park’ın bitmesini sabırsızlıkla bekleyen çocuklar, kendilerine ait bir mekan olacağından dolayı şimdiden çok mutlu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN