MASAL PARK HIZLA İLERLİYO

11 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3070 defa okundu.

Masal park hızla ilerliyorbaskan-kirsehir1

“Her yaş grubuna hitap eden masal Park şık mekanlarıyla, masal gibi zamanların geçirileceği, Kırşehir’in gözde mekanlarından birisi olmaya aday projeler arasında”

Eski Hayvanat Bahçesi alanına yapılacak olan ve her yaş kesimine hitap edecek olan Masal Parkı; inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çalışmaların titizlikle devam etiğini ve en kısa sürede bitirileceğini belirtti. Bahçeci, “Masal Parkı inşaatımız hızla ilerliyor, çocukların içinden çıkmak istemeyeceği bir mekân olacak inşallah. Her yaş grubuna hitap eden şık mekânlarıyla, masal gibi zamanların geçirileceği, Kırşehir’in gözde mekânlarından birisi olmaya aday projelerimizdendir. Giriş kısmında bulunan bir temsili kitap yapısının insanları karşılamasıyla bir masalın içine sürükleyen Masal Parkı bünyesinde, farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk oyun alanları, Masal Treni, oturma alanları, kameriyeler, su oyunları, köprülü geçişler, atlıkarınca, masal kahramanlarının heykelleri ile restoran yapısı, satış birimleri, açık amfi, wc gruplarının bulunmakta olup, 16.300 m2 alan üzerinde aileniz ve sevdiklerinizle beraber güzel vakitler geçireceğiniz bu güzel mekânın inşaatı devam ediyor.”

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN