MART AYI İLÇE MÜFTÜLER TOPLANTISI AKÇAKENT İLÇESİNDE YAPILDI

11 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
207 defa okundu.
MART AYI İLÇE MÜFTÜLER TOPLANTISI AKÇAKENT İLÇESİNDE YAPILDI

11032016ilcemuftoplnt

2016 Yılı Kutlu Doğum Haftasında Düzenlenecek Olan Programlar ve Gündemde Olan Diğer Konular Görüşüldü .

Din hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesi için Kırşehir  İl Müftülüğü ile ilçe müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek, Din hizmetlerinde verimliliği artırmak ve yapılan çalışmaları yerinde görmek amacıyla bu ayki ilçe müftüleri toplantısı Akçakent ilçe müftülüğünde  yapıldı.

Yapılan toplantıya Kırşehir  İl Müftüsü Mehmet Şahin başkanlığında, müftü yardımcısı Bekir Ercan ile Akpınar, Akçakent, Boztepe, Kaman, Çiçekdağı, Mucur ilçe müftülerinin katılımı ile yapıldı.

Yapılan toplantıda Diyanet İşleri Başkanlığınca tüm il ve ilçe müftülüklerinde düzenlenecek olan “Şühedanın İzinde Huzurda Niyazdayız.” Programı ile ilgili konular görüşüldü. Ayrıca 2016 yılı Kutlu Doğum Haftasında düzenlenecek olan programlar ve gündemde olan diğer konular görüşüldü.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On