Mangal Sofralarının Maliyeti Artıyor

19 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
210 defa okundu.
Mangal Sofralarının Maliyeti Artıyor

Mangal Sofralarının Maliyeti Artıyor

Kırşehir’de havaların ısınmasıyla vatandaşlar piknik alanlarına akın etti. Ancak mangal sofralarının maliyeti el yakıyor. mevsimin vazgeçilmezi olan mangal sofrasının fiyatını sizin için hesapladık.

ORTALAMA 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN SOFRASININ MALİYETİ 90 İLE 120 LİRA ARASINDA DEĞİŞİYOR

Havaların ısınmasıyla birlikte Kırşehirlilerin mangal sezonu başladı. Havaların ısınmasını fırsat bilip ailesiyle mangal keyfi yapmak isteyenler ise kasapların yolunu tutuyor. Ancak mangal sofralarının maliyeti el yakıyor. Mevsimin vazgeçilmezi olan mangal sofrasının fiyatını sizin için hesapladık. Tavuk etli ve kıymalı bir piknikte fiyatı 90 TL olurken tavuk yerine kırmızı et aldığınızda fiyat 150’yi buluyor. Vatandaş ise tercihini genellikle tavuk etinden yana yapıyor.

KANAT FİYATLARI YÜKSELDİ

Kırşehirli vatandaşların vazgeçilmezi arasında yer alan tavuk kanadının kilosu  20 liraya yükseldi. Daha geçen haftaya kadar kilosu 12-14 lira seviyesinde seyreden tavuk kanadının kilosu, talep yoğunluğundan dolayı 20 liraya yükseldi. Tüm piliç ve incikte fiyat artışı yaşanmazken, sadece kanat etinin fiyatının artması dikkat çekti. Bazı vatandaşlar ise işin ekonomik püf noktasını hesaplayarak kilosu 10-12 TL’den satılan tüm tavukları alıp mangalda pişirilmek üzere hazırlıyor. Bunun daha avantajlı olduğunu belirten piknikçiler, “Hem daha doyurucu oluyor hem de daha ekonomik oluyor” diyor.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On