Mahkum ve Hükümlülere Yönelik Toplantı Gerçekleşti

1 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1756 defa okundu.
Mahkum ve Hükümlülere Yönelik Toplantı Gerçekleşti

Mahkum ve Hükümlülere Yönelik Toplantı Gerçekleşti

Kırşehir Kapalı Ceza Evi İnfaz Kurumu Müdürlüğü Psikososyal Servis Personelleri ile İstişare Toplantısı Yapıldı

Kırşehir Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü Psikososyal Servis Personelleri ile birlikte Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personellerinin de katılımıyla, İl Müdürlüğü binasında Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yardımcısı Vekili Jale Ertem’in başkanlığında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Ceza İnfaz Kurumlarında tutuklu ve hükümlü annesiyle birlikte kalan 0-6 yaş grubu çocukların yüksek yararı için Bakanlığımız sorumluluğunda sağlanabilecek tüm imkânların ceza infaz kurumlarındaki annelere anlatılması ve çocukların gelişimsel durumlarının yakından takip edilmesi için Kırşehir cezaevlerinde kalan kadın mahkum ve hükümlülere yönelik olarak Bakanlıkça sunulacak hizmetler hakkında ceza infaz kurumu sosyal servisinin de desteği alınarak anne ve çocuklarla yapılabilecek rehberlik, eğitim vb. çalışmaların başlatılması ve sosyal hizmet modellerinin tanıtılması konularında bilgi alış verişi yapıldı.

Gerçekleştirilen toplantı sonucu Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu ve hükümlü kadınlara Haziran ayının son haftasında Aile Eğitim Programının uygulanması ve tutuklu ve hükümlü kadınlar ile psikososyal servis personellerine yönelik yapılacak bilgilendirme seminerlerinin planlaması yapıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On