MAHALLELERİMİZDE SERT ZEMİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
473 defa okundu.
MAHALLELERİMİZDE SERT ZEMİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

10Kırşehir Belediyesi’nin şehri güzelleştirmek ve değiştirmek için yaptığı sert zemin çalışmaları şehrin ihtiyacı olan her bölgede devam ediyor.Alt yapı çalışmalarının tamamlanıp üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.

“Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor”

Sert zemin çalışmalarını şehrin ihtiyacı olan her yerde uyguluyoruz diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Bu yıl içerisinde mahallelerimizdeki eksikleri tek tek tamamlamaya çalıştık. Bütün mahallelerimizde yolların daha iyi olması ve ulaşımın daha kolay olması için çalışmalarımızı hızlandırdık. Şu anda  Medrese Mahallesi Kümbetaltı Mezarlığı civarı, Yenice Mahallesi Rol Güngör Caddesi, Kervansaray Mahallesi Çiçekdağ caddesi ile Kervansaray Mahallesi 2021. Sokakta çalışmalarımız devam ediyor.  Bu çalışmalarımız bölgesel çalışmalar olup mahallelerimizin ihtiyacı olan her yerde çalışmalar yapıyoruz.

Bütün çalışmalarımızı titizlikle takip ederek, şehrin ihtiyacı olan her bölgede çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında Kırşehir ihtiyacı olan yollara, kaldırımlara sahip olacak”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN