Mahallelerdeki konaklarda kurs açıldı

14 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
436 defa okundu.
Mahallelerdeki konaklarda kurs açıldı

BELEDİYE TARAFINDAN AÇILAN MAHALLE KONAKLARI KURSLARINA İLGİ (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Belediye Gençlik Merkezi ve Aile Yaşam Merkezi tarafından Belediye bünyesinde yapılan mahalle konaklarına kurs açıldı.
Bahçelievler konağı ve Nene Hatun konağında açılan yaz kurslarında 23 branşta bin 700 öğrenciye eğitim verilecek.
Açılan mahalle konakları kurslarına davette bulunan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Yaz döneminde de bu kurs ve etkinlikleri devam ettirerek gençlerimizin ve çocuklarımızın boş zamanlarını verimli değerlendirmelerini amaçlıyoruz. Mahallelerimizde 2013 yılında açtığımız konaklarımızda o mahallede ikamet eden bayanlarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Konaklarımıza her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor hem de kişisel-sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar.”dedi.
Sosyal Belediyecilik anlayışını Kırşehir’in her mahallesinde uygulama gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, ”Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışan Belediyemiz gençlerimizin, çocuklarımızın ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kış döneminde olduğu gibi yaz döneminde de etkinliklere devam edecek. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum. Yaz döneminde ise açtığımız kurslarla çocuklarımız ve yetişkinlerimizin hem yaz dönemlerini iyi değerlendirmeleri hem de beceri geliştirmelerini amaçlıyoruz. Aile Yaşam Merkezimize gelen talepler ve kurslara ilgi de çok yoğun. Velilerimize çocuklarını bu kurslara yönelttiği için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On