Mahalle Sakinlerinin Korkulu Rüyası

17 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
585 defa okundu.
Mahalle Sakinlerinin Korkulu Rüyası

Kırşehir Âşık Paşa Mahallesi Cacabey Meydanı Karşısında Ki Bir Ara Sokakta Bulunan Eğik Aydınlatma Direği; Bir Kazaya Sebebiyet Vermeden Yetkililer Göreve Çağrılıyor

Mahalle Sakinlerinin Korkulu Rüyası

Cacabey Meydanı karşısı Âşık Paşa Mahallesinde bulunan bir ara sokakta aydınlatma direğinin düştü düşecek gibi bir hal alması burada bulunan mahalle sakinlerine korku dolu anlar yaşatıyor.

“TAMAM, DENİLİYOR HALA GELEN YOK”

Caddede bulunan İş yeri sahiplerinin vermiş olduğu bilgilere dayanarak, birkaç kez arabanın aydınlatma direğine çarpmasıyla direğin bulunduğu kaldırım taşının yerinden oynaması nedeniyle her an düşecekmiş gibi durması bu yolu kullanan ve araç park etmek zorunda kalan vatandaşları tedirgin ediyor. Aylardır eğik bir şekilde mahallede duran aydınlatma direği için defalarca onarılması için müracaatta bulunulmasına rağmen herhangi bir işlem yapılmadığını söyleyen çevre sakinleri tamam deniliyor ama hala gelen olmadı diye sitemlerini dile getiriyor.

“EN YAKIN ZAMAN DİYORLAR AMA ZAMAN UZADIKÇA UZUYOR”

Çevre sakinlerinin tepkisini toplayan bu durum defalarca Belediye ve Zabıta Müdürlüğüne gittik en yakın zamanda yapacağız dediler ama aylardır gelen yok diyen İş Yeri Sahipleri, “bu yolu çocuklarımız da kullanıyor her an düşecekmiş gibi durması bizleri oldukça tedirgin ediyor. Defalarca şikâyet ettik ama hala çözüm üreten yok. Buraya iş yeri sahipleri araçlarını park ediyor. Başka bırakacak alan yok. Yayalar buradan geçiyor, burası yapılmadığı sürece Allah Korusun ya birinin başına ya da birinin arabasının üzerine düşecek. O nedenle artık bir kazaya sebebiyet vermeden birileri bu duruma bir çözüm üretsin”

 

 HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On