Mahalle Muhtarlarına Ziyaret

8 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
192 defa okundu.

thumbnail_06-12-2016-baskan-yardimcilari-muhtarlari-ziyaret-1

Kırşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları , Kırşehir’de merkez mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Veli Şahin, Yaşar Sulu, Emre Şahinci, Halil Tan ve Muhtar İşleri Müdürü Nurcan Sertkaya ile birlikte yaptıkları ziyarette muhtarlara 2009 yılından bu yana gerçekleşen ve önümüzdeki dönem içerisinde gerçekleşecek projeleri anlattı. Muhtarların sorunlarını da dinleyen Başkan yardımcıları hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirterek “Yerel yöneticilerin ortak amacı vatandaşa hizmettir.” dedi.

BAŞKAN YARDIMCISI: “VELİ ŞAHİN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ VE HİZMETLERİN VATANDAŞA ULAŞMASI İÇİN MUHTARLARIMIZLA EL ELE VERİYORUZ.”

Muhtarlarla ortak hareket ederek, şehire hizmet ettiklerini belirten Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin , muhtarların halkın temsilcileri olduğunu söyledi. Şahin : ”Muhtarlarımızla el ele vererek Kırşehir’e hizmet ediyoruz. Muhtarlarımız günün 24 saati halkın hizmetinde. Vatandaşlarımız da sıkıntılarını önce muhtarlarımıza anlatıyor. Bu yüzden muhtarlarımız bizim halk içindeki temsilcimiz, gözümüz, kulağımız. Mahallelinin isteklerini, beklentilerini, sorunlarını, muhtarlarımızdan öğreniyor, bölgeye hizmeti işbirliği içinde gerçekleştiriyoruz. İlimizin sorunlarının çözümünde muhtarlarımızdan da destek alıyoruz. Muhtarlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz, onların sıkıntılarını biliyoruz. İlimizin ihtiyacı olan sosyal projeleri de birer birer Kırşehir’e kazandırıyoruz. Bir çok projemizi mahallelerimize kazandırıyoruz. Mahallelerimizde çok sayıda projeyi hayata geçirdik. Bunun yanında İlimizin alt yapı, asfalt, yol açımı gibi çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Trafik sorununu çözecek alternatif yol çalışmamıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Kırşehir için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.”dedi.

MAHALLE MUHTARLARI “BELEDİYEMİZLE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ.”

Mahalle muhtarları da, Belediye ile koordineli çalışmaktan çok memnun kaldıklarını belirterek, “Belediye Başkanımızla koordineli çalışmalarımız, halkımıza hizmet olarak yansımıştır. Belediye başkanımıza tüm sorunlarımızı kolaylıkla iletebiliyoruz. Sorunların çözümünde de Sayın Başkanımız bize yardımcı oluyor. Mahallelerimize yapılan hizmetlerden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Mahalle muhtarlar ayrıca kendilerine gösterilen ilgi, hoşgörü ve tüm yardımları için teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On