MAHALLE MUHTARLARINA POLİS TARAFINDAN SORUMLULUK ALANI VE HUZUR ANLATILDI

18 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
277 defa okundu.
MAHALLE MUHTARLARINA POLİS TARAFINDAN SORUMLULUK ALANI VE HUZUR ANLATILDI

MAHALLE MUHTARLARINA POL?S TARAFINDAN SORUMLULUK ALANI VE HUZUR ANLATILDI         Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Tarafından Mahalle Muhtarlarına ‘Sosyal Sorumluluk Alanı Ve Huzuru’ Anlatıldı.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü organizesinde gerçekleşen programda , toplumun katılımını ve desteğini sağlamak amacı ile huzurun bölgelerde kontrollü şekilde sağlanması ve sorumluluk alanlarında yapılacak işlerin hızlı yürütülmesi, toplum polis ilişkisinin geliştirilmesi amacı ile mahalle muhtarlarıyla huzur toplantısı gerçekleştirildi.
İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ün de katıldığı toplantıda güvenlik ve asayiş açısından mahalle muhtarları dinlenerek sorunlarına çözüm üretildi.
Toplantı sonrasında Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Mahallelerin güvenlik ve asayiş yönünden genel durum değerlendirmesi yapıldı. Son zamanlarda yer alan iletişim yolu ile dolandırıcılık konusu ile ilgili vatandaş muhtarlar aracılığı ile bilgilendirildi. Toplantı içerisinde karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu” denildi.
Kırşehir’de Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri kontrollü olarak huzur ve güvenlik toplantılarına devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On