“MAĞDURİYETE UĞRAYAN PETLAS İŞÇİLERİ OLARAK FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİK”

31 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
127 defa okundu.
“MAĞDURİYETE UĞRAYAN PETLAS İŞÇİLERİ OLARAK FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİK”

“MAĞDURİYETE UĞRAYAN PETLAS İŞÇİLERİ OLARAK FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİK”

Kırşehir’de Disk’e bağlı Nakliyat –İş Sendikası üyelerinin ‘Memleketimiz, Halkımıza, Vatanımıza kanımız feda’ adı altında ki, Kızılay’ın kan verme kampanyasına destek vermek amacıyla Cacabey meydanında bulunan Kan Bağış aracının yanına toplanan Sendika üyeleri kan bağışında bulundu.

“KIRŞEHİRLİLERİN PETLAS İŞÇİLERİNİN YANINDA DURMASI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ”

Nakliyat-İş Sendikası Anadolu Şube Başkanı Ali Özçelik, ”DİSK’e bağlı Nakliyat-İş sendikasına üye oldukları gerekçesiyle işten çıkartılan PETLAS işçileriyle Kırşehir’de Anıt Meydanı’nda Memleketimize, Vatanımıza, Halkımıza Kanımız Feda Olsun adlı bir kampanya başlatıyoruz. Bu kampanyayı başlatmamızdaki amaç başta anayasal haklarını kullanarak sendikamıza üye olan ve bunun neticesinde işten çıkartılarak mağduriyete uğrayan PETLAS işçileri için farkındalık yaratmak. Kırşehir halkını da Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına davet etmek istiyoruz. Kırşehirlileri PETLAS işçilerinin yanında durması için çağrıda bulunmak istiyoruz. “dedi

“İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZIN TEK DİLEĞİ ANAYASAL VE SENDİKAL HAKLARINA SAYGI GÖSTERİLEREK AYRIMSIZ, ŞARTSIZ İŞ BAŞI YAPMALARI”

birlik ve dayanışma olgusunun altını çizerek amaçlarının sadece işten çıkarılan işçilerin işbaşı yapmasını istediklerini ve başka bir amaçlarının olmadığını belirten Özçelik, ”Hep birlikte kazanabileceğimizi göstermek istiyoruz. Başka bir amacımız yok. İşçi arkadaşlarımızın tek dileği anayasal ve sendikal haklarına saygı gösterilerek ayrımsız, şartsız iş başı yapmaları. Tüm yetkilileri bu konuda desteğe ve arabulucu olmaya çağırıyoruz.”

“İŞİMİZE GERİ DÖNMEK İSTİYORUZ, TEK AMACIMIZ BU”

Kırşehir halkının bu süreçte kendilerine destek olduklarından bahseden Ali Özçelik, ”İmza kampanyasına ilk başladığımızda 10 bin gibi bir hedefimiz vardı. Kırşehir halkının yanımızda durduğunu gördük.  Anıt Meydanı’nda başlattığımız bugün 10. Günü olan imza kampanyamızda 10 bine ulaştık. İmza kampanyamız cumartesi günü 14.00-17.00 saatleri arası devam edecek. İşimize geri dönmek istiyoruz, tek amacımız bu” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On