LaY! LaY! K u B i L aY

3 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1212 defa okundu.

böcek ugurKubilay’la beraber arabayla yola çıkmıştık; bir müddet sonra.  Hava birden kararmış, gökte bir tane bile yıldız yoktu. Yolda giderken bir ışık kümesi belirdi. Ne olduğunu anlayamadığımız daha önce hiç görmediğimiz bir ışıktı bu. İkimizde arabadan çıktık. O ışığın ihtişamına, doğru yürüyorduk. Rengârenk ışıklar vardı. Hayallerimizi zorlayan elips şeklinde harika bir uzay gemisi idi bu; sonra birbirimize baktık. Daha sonra aşağıya bir kadın ışınlandı. Ben biraz geride durdum. Bu ara Kubilay ışığa kadına doğru gidiyordu. Dur gitme dedim ama beni dinlemedi sanki büyülenmiş gibiydi

Çok farklı bir müzik tınısı duyuyordum. Onlar iyice birbirine baktı. Bende onarı hayranlıkla seyrediyordum. İkisi de ele ele tutuştular. Dakikalarca öpüştüler. Ne oluyor demeye kalmadı. Bana el sallayıp, gemiye ışınlandılar. Şaşırıp kalmıştım. O kadar enteresan, o kadar farklı renkler ve hayatta hiç görmediğim için, farklı duyguları yaşıyordum. Uzay gemisi hareket etmek bilmedi. Acaba yukarıda ne oluyordu ki! Yeniden bir ışık huzmesi belirdi aşağıya,  bir kadın inmişti. Yanıma doğru geldi. İkimizde arabaya bindik. O direksiyona geçmişti. Ve hiç konuşmadan arabayı göğün yüzünde uçurmaya başladı. Çok hoş bir duyguydu. Sonra bana seslendi.

Merhaba dünyalı

Şaşırmıştım dilim tutulmuştu resmen. Aklım başımdan gitmişti. O kadar da güzeldi ki! Sonra geminin kalkışını izledik. Ve o kadar güzel olağanüstü bir gemiydi ki! Gözlerim takılıp kalmıştı. Dünyada böyle bir teknoloji yoktu ne de olsa. Bu ara yanımdaki uzaylı kadın, bana seslendi bende boş bulunup “Ne var ya!” deyince. Bir anda o güzel kadın keçiye dönmüştü. Ne olduğunu anlayamamıştım ama. Kulağıma Kubilay’ın sesi geldi. “Kadın ister dünyalı olsun, isterse uzaylı olsun ters bir söz söylersen anında keçiye döner.” Bende uzaylı kadına dönüp “Pardon hayatım.” Deyince o inatçı keçi yeniden güzel bir kadın olmuştu.

LaY LaY LaY KuBiLaY

HaH HaHaYYYYYYYYY

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN