l Milli Eğitim Müdürümüz SayınŞevket KARADENİZ’İN Yarıyıl Mesajı

19 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
202 defa okundu.

 

23150744_img_8795

 

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler…

 

İlimiz genelinde 223 okul bünyesinde yer alan; 16 Anaokul, 81 İlkokul, 74 ortaokul ve 52 lisemizde; 380 Yönetici, 3 bin 277 öğretmen ve 685 Destek personeli olmak üzere 4 bin 342 çalışanımızla, okulöncesinde 3417, ilkokulda 11373, ortaokulda 13023 ve liselerde 13429 olmak üzere toplam 41 bin 252 öğrencimizle 19 Eylül 2016 tarihinde başlayan 2016–2017 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.

 

 

Değerli Meslektaşlarım, Sizler bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirerek kutsal bir görevi yerine getirmektesiniz. Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunduğunuza inanıyor, takdir ediyor ve sizlere emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

 

 

Kıymetli Veliler, çocuklarınızı diğer çocuklarla kıyaslamadan gelişimlerini değerlendiriniz ve destekleyiniz. Olumsuz sözlerle çocuklarımızı küstürmeyiniz. İkinci yarıyılda daha iyiye ulaşmak için veli olarak ne gibi katkı sağlamanız gerektiği konusunda çaba sarf etmelisiniz. Çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu gelişimlerinde, okul başarılarında en az öğretmenler kadar anne-babalarında rolü bulunmaktadır. Çocukların özgüvenini zedeleyecek tutumlardan özenle kaçınmanızı, çocuklar üzerinde yıkıcı etkiler oluşturacak tepkiler yerine, yapıcı, onarıcı, destek ve teşvik edici bir yaklaşım benimsemenizi sonuç alıcı olması bakımından çok önemli görüyorum.

 

Sevgili Öğrenciler, kendinizi her bakımdan yetiştirerek ülkemizi güzel bir geleceğe taşıyacağınıza inancımız sonsuzdur. Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Bol bol kitap okuyun ve  boş zamanlarınızı iyi değerlendirin. Bu eğitim öğretim yılının II. dönemini  daha da başarılı geçirmenizi temenni ediyorum.

 

2016–2017 Eğitim-Öğretim yılının II. döneminde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileklerimle tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza ailesi ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir yarıyıl tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On