KYK’da Kandil Programı Düzenlendi

26 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
279 defa okundu.
KYK’da Kandil Programı Düzenlendi

 

indirKredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Faruk Şahin, 9 öğrenci yurdunda Mevlit Kandili nedeniyle program düzenlediklerini açıkladı.

Kırşehir HaberleriYorum: 0 / 24 Aralık 2015 19:00

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürü Faruk Şahin, Mevlit Kandili nedeniyle 9 ayrı öğrenci yurdunda program düzenlediklerini açıkladı.
Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda barınan öğrencilerin hazırladığı Mevlit Kandili programının Kırşehir Merkez İlçe’deki 6 yurt ile Kaman ve Mucur’da bulunan yurtlarda gerçekleştirildiğini açıklayan Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Faruk Şahin, “Kredi ve Yurtların bulunduğu Merkez İlçe’deki 4 bayan ve 2 erkek yurt ile Kaman’da 1 erkek ve bir kız, Mucur İlçesinde ise 1 kız yurdunda Mevlit Kandili programları yapıldı.
Kırşehir İslam Medeniyeti’ne beşiklik etmiş bir yerdir. Bu değerler, günümüz gençliğine aktarılması için çok gerekli olduğunu biliyoruz. Öğrencilerimiz, yurtlarda bir döneme girdiğini göreceklerdir. Yurtlarda kalan öğrencilerimiz artık yurtların ikinci bir okul olacağını görürken, her türlü kültürel ve sosyal faaliyetlere açık olacağını anlayacaklar. Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı olan tüm yurtlarda bu önemli günde etkinliklere katılıp memnuniyetlerini ifade ettiler. Bu tip sosyal etkinliklerin belli günlerde ve kutlamalarda ele alacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On