KYK Voleybol Turnuvası Sona Erdi

3 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
922 defa okundu.
KYK Voleybol Turnuvası Sona Erdi

KYK Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Erzincan KYK İl Müdürlüğü’nün gerçekleştirmiş olduğu 32. KYK Voleybol Turnuvası Türkiye Finalleri Grup Müsabakaları’na Kırşehir KYK Voleybol  takımı katıldı.

8 il takımının katılmasıyla gerçekleşen grup maçları sonucunda şampiyon olan takımlar Denizli’de düzenlenecek 32. Voleybol Turnuvası Türkiye Finali’nde illerini temsil edecek.

Kırşehir KYK Voleybol ekibi,  gruplarında ilk iki sırayı elde eden takımların bir üst tura çıktığı müsabakada grubunda ilk ikiye girmeyince elendi.

Kredi Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürlüğü’nün ev sahipliği yaptığı 32. Voleybol Turnuvası Türkiye Finalleri Grup Maçları’nın açılışı 16 Nisan Pazartesi günü yapıldı. Turnuvada A grubunda Sivas, Kırşehir, Malatya, Kahramanmaraş takımları mücadele etti.

A grubunda Sivas ve Kahramanmaraş takımları başarılı olarak yarı finale gitme başarısı elde etti. B grubunda Erzincan, Erzurum, Tunceli, Kayseri takımları mücadele etti. B grubunda Erzincan ve Erzurum takımları başarılı oldular ve yarı finale gitme başarısı elde etti.

  1. Voleybol Turnuvası Türkiye Finalleri Grup Maçları yarı finalleri Sivas-Erzurum ve Erzincan-Kahramanmaraş maçlarıyla geçilirken Sivas ve Erzincan rakiplerini yenerek finalde illerini temsil etme şansı yakaladılar. Grup maçlarının son gününde Kahramanmaraş – Erzurum arasında üçüncülük maçı yapıldı. Maç sonunda turnuvayı Erzurum üçüncü olarak tamamlarken Kahramanmaraş dördüncü olarak ayrıldı.

Denizli’de gerçekleşecek 32. Voleybol Turnuvası Türkiye Finali’ne katılacak takımın belirlendiği final maçı ev sahibi Erzincan ve komşusu Sivas arasında oynandı. Çekişmeli setlerden oluşan maçı ev sahibi ekip Erzincan kazandı ve 32. Voleybol Turnuvası Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazandı.

Turnuva sonunda bir araya gelen takım kaptanları turnuvalardaki asıl amacın kaynaşmak, sosyalleşmek olduğunu, her zaman ki gibi kazananın kardeşlik olduğunu söylerken düzenlenen bu güzel organizasyon için Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne, misafirperverlikleri için Kredi Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

Kupa töreninde söz alan Kredi Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek sözlerine şöyle devam etti; “Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ederim. 32. Voleybol Turnuvası Türkiye Finalleri Grup Maçlarına ev sahipliği yapan sekiz il müdürlüğünden biri olmak bizler için çok gurur verici, umarız misafirlerimize Erzincan’ımızı güzel tanıtıp onları memnun edebilmişizdir. Denizlide yapılacak olan Türkiye finallerinde bütün takımlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On