KUTLU DOĞUM HAFTASI KUTLANIYOR  

11 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
331 defa okundu.
KUTLU DOĞUM HAFTASI KUTLANIYOR  

KVF_3164

İl Müftüsü Mehmet Şahin Başkanlığındaki Heyet, Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

İl Müftüsü Mehmet Şahin başkanlığındaki heyet, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, bu sene Kutlu Doğum Haftası’nın “Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet” temasıyla kutlandığını söyledi.

Kutlu Doğum Haftası’nın Hz. Peygamberimizi daha iyi anmak ve daha iyi anlamak maksadıyla kutlandığını belirten Vali Necati Şentürk, “Hazreti Peygamberimizin doğumunun 1445. Yıldönümünü coşkulu bir şekilde kutluyoruz. İnsanlık olarak onu çok özlüyoruz. Günümüzde O’nun tevhid ve vahdet inancına çok muhtacız. Bütün kainatın örnek aldığı bir insanı, bizler de bütün yönleriyle örnek almalıyız. Bütün Kırşehirlilerin ve bütün İslam âleminin Kutlu Doğum Haftasını tebrik ediyorum. Ayrıca, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında, 20 Nisan Çarşamba Günü,  Cacabey Meydanında Kırşehirlilerle buluşacaktır.” dedi.

Ziyaretin ardından, Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve İl Müftüsü Mehmet Şahin’in katılımı ile Ankara Caddesi boyunca Mehter Takımı eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüş sırasında esnaflara Kuran-ı Kerim dağıtıldı.

Yürüyüşten sonra Cacabey Meydanında düzenlenen program, İl Müftüsü Mehmet Şahin’in yaptığı konuşmanın ardından, Emekli Müftü Ali Maraşlıgil’in verdiği konferans ile sona erdi.

Tasavvuf musikisinin sunulduğu, Kuran-ı Kerim okunan ve gül dağıtımı gerçekleştirilen programa Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, POMEM Müdürü Kasım Varol, İl Müftüsü Mehmet Şahin, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On