KUTLU DOĞUM HAFTASI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

7 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
259 defa okundu.
KUTLU DOĞUM HAFTASI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

 

stkkutludogum20162016 Yılı Kutlu Doğum Haftası İstişare Toplantısı STK’larla Birlikte Yapıldı.

İl Müftülüğü tarafından “2016 yılı Kutlu Doğum Haftası” öncesi Kırşehir’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerin katılımı ile istişare toplantısı yapıldı.

Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir şubesi toplantı odasında yapıldı. Yapılan toplantıya, İl Müftüsü Mehmet Şahin ile Kırşehir’de bulunan sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Yapılan istişare toplantısında; “2016 yılı Kutlu Doğum etkinlikleri” konusu ele alındı. Kırşehir’de Kutlu Doğum Haftası’nın en güzel biçimde kutlanması için neler yapılması gerektiğinin konuşulduğu toplantıda İl Müftüsü Mehmet Şahin, toplantıya katılan sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederek; “Diyanet İşleri Başkanlığımız, 1989’dan beri Kutlu Doğum Haftası etkinlikleriyle özelde toplumumuz genelde insanlık için ele alınması önem arz eden konuları kamuoyunun gündemine taşımayı, bu konuda toplumsal bir duyarlılık ve hassasiyete vesile olmayı görev kabul etmektedir.

Bu çerçevede 2016 yılı Kutlu Doğum Haftasında tema olarak “İnsanlığı Yüceltmek için Gelin Birlik Olalım. Hz.Peygamber, Tevhid ve Vahdet” konularında ilimizde hafta boyunca gerçekleştirilecek etkinliklerde bu tema işlenecektir.” dedi.

Kutlu Doğum Haftası teması çerçevesinde ilgiye muhtaç kesimlere yönelik çalışmalar yapılması, yapılan faaliyetlerin amaç ve hedefe uygun olması ve toplumun her kesimine kucak açması hususları dile getirildi. Toplantı dilek ve temennilerin dile getirilmesinin ardından sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On